کاربرگرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی آکادمی آنلاین و هوشمند نیکان کلاب و تکنولوژي NSAtech به دقت ملاحظه فرمایید.

“مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه می باشد از صبوریتان متشکریم)

۱- از نظر حقوقی، در استفاده از خدمات سایت و بسته های آموزشی حضوری و غیر حضوری نیکان کلاب، آکادمی آنلاین و هوشمند نیکان کلاب در بخش پکیج های مربیان برتر جهان و تکنولوژی NSAtech به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش خدمات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت نیکان کلاب درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت روز دلار در بخش آموزش زیر نظر مربیان برتر جهان ATP/WTA  سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. آکادمی آنلاین و هوشمند نیکان کلاب به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش (مرببان برتر جهان) را در کمتر از ۱ هفته به بازیکن یا مربی معرفی و هماهنگی های لازم را برای آموزش انجام دهد و در بخش تکنولوژی NSAtech در بازه ۱ تا ۲ روزه انجام می شود. . در صورت  تمایل سفارش دهنده به انصراف بایستی دلیل منطقی بیان شود و اگر سفارش از ۱۰ ساعت بگذرد امکان بازگشت پول نخواهد بود، نیکان کلاب هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که آکادمی آنلاین و هوشمند نیکان کلاب به دلایلی که خارج از اراده آن می باشد، توان تحویل سفارشات و انجام خدمات را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده در بخش آموزش زیر نظر مربیان برتر جهان ATP/WTA با ارتباط با مربی مربوطه جهانی ، بایستی رضایت خود را از نظر نحوه آموزش و پیشرفت خود توسط مربی برتر جهانی ابراز می نماید و تا زمانیکه که رضایت مربی و بازیکن وجود نداشته باشد آموزش مربی ادامه خواهد داشت.ضمن اینکه تیم نیکان کلاب دارای یک هیئت ارزیابی متشکل از مربیان حرفه ای و شناخته شده داخلی و خارجی می باشد ارزیابی میکنند و اگر پیشرفتی حاصل شده باشد از زمان قبل از آموزش و آنالیز توسط مربیان برتر جهان میتوانند خاتمه آموزش را اعلام نمایند و  مشتری فقط میتواند ۱ بار اعتراض کند اگر پذیرفته نشود درخواست رد و در شورای عالی آکادمی تخصصی ورزش نیکان بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

هر گونه ایراد در آموزش مربی و تکنولوژي های NSAtech بایستی در زمان آموزش به سایت و اپلیکیشن نیکان کلاب از طریق پنل کاربری و یا تماس با ما با ذکر و ارائه مستندات  اعلام و مورد در سریعترین زمان ارزیاب گردد.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام انتخاب مربی بپردازد. در صورت عدم پرداخت بعد از ۱ روز از زمان تمایل و سفارش کلاس های شبکه بزرگ آموزش تنیس ایران ، نیکان کلاب  حق دارد از ارتباط مربی خودداری و سفارش کلاس آن فرد را فسخ نماید. ضمنا در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و در درخواست های آینده نیکان کلاب ۵ درصد از مبلغ کلاس فعلی را افزایش خواهد داد و مشتری ملزم به پرداخت آن می باشد.

نکته بسیار مهم : نیکان کلاب در بخش شبکه بزرگ آموزش تنیس ایران فقط معرفی کننده مربی ها،باشگاه ها و آکادمی ها می باشد و در خصوص پوستر معرفی مربیان و رزومه مربیان هیچکدام را تایید و رد نمیکند و پیشنهاد می شود حتما راجب کیفیت مربی کار و آموزش او را تحقیق کنید و بعد پرداخت را انجام دهید. نیکان کلاب فقط معرفی کننده است و پس از پرداخت مبلغ واریزی مشتری را نگه میدارد تا زمانیکه اولین جلسه آموزش شما برگزار شود و پس از تایید مشتری مبلغ به حساب مربی واریز می شود. پس از جلسه اول نیکان کلاب هیچ مسئولیتی را در اتفاقات، اختلافات و مسائل پیرامون کلاس را نخواهد داشت و پاسخگو نخواهد بود. اما برای کمک به مشتریان عزیز خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین( نیکان کلاب خاورمیانه و مشتری)، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات و تکنولوژي ها کلاً متعلق به آکادمی آنلاین و هوشمند نیکان کلاب و تکنولوژي NSAtech، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت های مرتبط و ایجاد شده توسط نیکان کلاب خاورمیانه و تکنولوژي NSAtech، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد و پیگرد قانونی دارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت و اپلیکیشن بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

میخواهم عضو شوم