درباره ما

نیکان کلاب یک آکادمی آنلاین و حضوری ورزشی است که با رشته تنیس شروع کرده و می تواند کمتر از ۲ ماه هر رشته ورزشی رو اضافه کنه به زودی رشته فوتبال نیز اضافه می شود. این استارتاپ ورزشی را برای اولین بار در ایران توانسته بهترین مربیان جهان تنیس با نام های پیتر پوپویچ از کشور صربستان مربی نفر ۱۰۳ تنیس جهان، بریان دابل کشور آرزانتین بازیکن و مربی مشهور جهان، دیگو دینومو مربی فرناندور ورداسکو نفر ۵۲ تنیس جهان از کشور آرژانتین، فرانسسکو مندو مربی آکادمی تنیس رافائل نادال از کشور ایتالیا و استفان بوجیچ مربی تنیس نمایشی مطرح جهان از کشور صربستان را به عنوان مربی بیاورد، ما محیطی را فراهم کردیم که مربیان و آکادمی های ایران بر اساس موقعیت جغرافیایی دسته بندی و مشخص باشند و کاربران با جستجوی موقعیت خود نزدیکترین مکان برای آموزش با رزومه و هزینه آنجا را برای کلاس خود انتخاب کنند بدون پرداخت هیچ هزینه ای. پلتفرم نیکان کلاب به صورت سایت و اپلیکیشن می باشد.این تکنولوژی به فدراسیون های ورزشی، آکادمی ها،باشگاه ها، مربیان، بازیکنان و علاقمندان به ورزش در دوران کرونا و پسا کرونا کمک می نماید و کاربردی می باشد.با توجه به شرایط کنونی و محدودیت های موجود در کشور و ضرورت خدمت رسانی به صورت کیفی و کمی به جامعه ورزش تکنولوژي.نیکان کلاب آمادگی خود را در خصوص برگزاری آزمون های مربیگری فدراسیون ها به صورت کاملا جدید، حرفه ای دقیق با تکنولوژی ویژه اعلام می نماید و امکان برگزاری کارگاه ها ی آموزشی ، جلسات آنلاین و سمینارهای ورزشی نیز وجود دارد.شایان ذکر است استارتاپ و تکنولوژی ورزشی نیکان کلاب موفق به انتخاب ۵۰ تکنولوژی برتر از میان ۷۰۰عدد تکنولوژي ورزشی از ۳۵ کشور دنیا در کشور قطر شده است.

موسس این آکادمی و تکنولوژی ورزشی هوشمند، دکتر حسین نیک کار مخترع ملی و بین المللی ، تکنولوژیست ورزشی ،مربی و پزشک انجمن بین المللی ورزش از آمریکا و مربی دعوت شده به آکادمی اسپانیایی تنیس کشور امارات متحده عربی می باشد.

امید است با تلاش و پشتکار بتوانیم با استعدادیابی و شناخت پتانسیل علاقمندان به ورزش در محیطی کاملا آکادمیک و علمی در کنار تجربه و کار مضاعف گامی مثبت برای موفقیت ورزش و ورزشکاران برداریم. بازیکنان،مربیان از سرتاسر جهان و همه علاقمندان به رشته های تنیس و به زودی رشته های ورزشی دیگر میتوانند با پرداخت هزینه مناسب توسط بهترین مربیان، ورزشکاران برتر جهان آموزش ببینند.این دوره کاملا آنلاین است و تمام مهارت های اصلی تنیس شامل سرویس، فورهند، والی، بکهند به صورت آنلاین آموزش، اصلاح می گردد. این اولین بار است در کشور ایران مربیان دارای رنکینگ جهانی ATP/WTA مخصوص تنیسورهای عزیز ابران و خاورمیانه به صورت آنلاین و ۱۰۰٪ تضمینی آموزش میدهند. کافیست ویدئوی بازی خود را پس از پرداخت هزینه دوره برای آکادمی نیکان ارسال کنید. تا مربی با شما ارتباط برقرار کند و آموزش دهد.با آرزوی موفقیت و حضور بازیکنان تنیس ایران در رنکینگ ATP و وجود کمترین ایراد در سیستم بازی و تکنیک ها در مربیان و بازیکنان.

  • انتخاب به عنوان ۵۰ تکنولوژي برتر ورزشی کشور قطر در سال ۲۰۲۰

  • برنامه های آموزشی توسط مربیان برتر جهان

  • تسحین شده و پیشنهاد شده توسط برترین مربیان جهان تنیس

  • رسیدن به نتیجه با کیفیت

  • استفاده و رابط کاربری ساده

  • NSAtech به زودی : e- TALENTOR , e-FANS,e- COACH, e-SPORT